Teraz jest 21 maja 2024, o 13:09

napedMotocyklowy.pl napedMotocyklowy.pl





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 21 kwi 2010, o 22:16 
Mam problem. Po zdemontowaniu owiewek obydwa mocowania na śruby w tylnej części boczków jak na zdjęciu zostały mi w rękach. Nie wymagało to absolutnie żadnej siły :/ Proszę o radę jak i którym specyfikiem to najlepiej naprawić - podejrzewam, że skleić :roll:


Załączniki:
Graves 2006 R6.jpg
Graves 2006 R6.jpg [ 72.42 KiB | Przeglądane 1626 razy ]
Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 09:06 
Tak jak Ci podpowiadałęm...ale moze jeszcze się komuś to info przyda..:) w NORAUTO jest taki super klej...nazywa się saturn (lub jakas taka podobna kosmiczna nazwa) :mrgreen: w sklad wchodzą dwa skladniki - proszek i plyn...po zmieszaniu tworza masymalnie twardą masę...szczegolnie dobry zeby wypelnić braki w tworzywie...twardy jak kamień...testowalem kiedys na owiewkach...rewelka moim zdaniem nie ma lepszego :) pozdr


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 09:13 
Dziś obczaję z czym się to klei :twisted: Dodatkowo pęknięte krawędzie wzmocnie jakimś płaskim kawałkiem plastiku żeby nie trzymało tylko na stykach 8-)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 10:59 
jeśli plastik to tylko i wyłącznie pospawać.....


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 11:05 
Tam za bardzo nie ma czego spawać. Powierzchnia pęknięcia jest bardzo mała.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:31 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, o 16:53
Posty: 43
Lokalizacja: Łowicz
Sprzęt: R6
Imie: Adam
hehehe identyczny problem miałem tylko x 2, nitownica, nity blaszka, wiertarka i masz z głowy:) jak chcesz wyśle Ci foto:) najbardziej denerwuje jak jedziesz w spodenkach i przy największej publice odpadnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:53 
Nic nei spawałem. Użyłem kleju z Norauto "PULSAR FIX", zeszlifowałem i trzyma jak smok :) Czas operacji 3,5 minuty ;P

EDIT
Proszę w tym temacie nie pisać o sprawach nie związanych z nim !!! częściowo zmieniłem twój post
KACZY


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 16:54 
PS. Ja zawsze jeżdżę w "pełnym umundurowaniu". Gdybym wtedy co miałem wypadek ubrał się w spodenki i T-shirt to nawet nie chce myśleć co by ze mnie zostało ;p Także proponuję full armorkę na ulicę ;P


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 22 kwi 2010, o 17:14 
Offline
świeżak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, o 16:53
Posty: 43
Lokalizacja: Łowicz
Sprzęt: R6
Imie: Adam
kombi to świętość, jednak czasem zdarza się wyjechać na pospolitego kebaba w skąpym odzieniu:/ jeśli możesz napisz na pw w jaki sposób najlepiej pozbyć się płynu co by nie skomplikować sobie życia. a co do klejenia nie chcę źle wróżyć ale ten durny kawałek plastiku ma skłonności do odpadania po sklejeniu co oczywiście nie jest regułą i czego Ci nie życzę.

EDIT
Kolego proszę nie robić bałaganu w tematach !!! To jest temat o połamanych boczkach a nie o odpowietrzaniu układu chłodniczego
KACZY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Ułamane mocowania w "boczkach"
PostNapisane: 24 kwi 2010, o 20:36 
Dziś śmigałem z poklejonymi boczkami i na razie nic się nie oderwało :) Klej się spisał :D THX Piciu :]


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Theme designed by stylerbb.net © 2008
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group sem pozycjonowanie seo
Linki partnerskie:
gsx-r forum Motul 5100 Zestawy napędowe zestaw napędowy opony motocyklowe Zębatki sunstar


Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
Strefa czasowa: UTC + 1